Loading…

Pas deklaratës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

  • 16/05/2022 | 14:11

Pas deklaratës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

Vetëm pak ditë pasi Robert Berisha konfirmoi se është në një lidhje, është vënë re një lëvizje nga ana e tij dhe e Nora Istrefit në rrjete sociale. Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram”.


Nuk mund të thuhet me siguri se fshirja nga Instagrami lidhet me zyrtarizimin e lidhjes.

Mirëpo, nuk është dhe koincidencë që kjo vjen pak ditë pasi Roberti pranoi publikisht se është i dashuruar.

Pas ndarjes, Roberti dhe Nora kishin treguar se mbanin një raport të mirë për hir të vajzës së tyre dhe madje e kanë përkrahur njëri-tjetrin me projektet e reja muzikore.

Kujtojmë që Roberti pranoi se vajza që i ka rrëmbyer zemrën quhet Laureta. Sipas burimeve, Roberti dhe Laureta Maqedonci janë parë së bashku në Prishtinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë