Loading…

Pas bashkimit me LDK, Deda paralajmëron ‘çlirimin e dytë’

  • 17/05/2017 | 01:31

Pas bashkimit me LDK, Deda paralajmëron ‘çlirimin e dytë’

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare për nënkryetarin e Alternativës, Ilir Dedën, po shihen si një “çlirim i dytë”.


“Çlirimi i dytë me 11 qershor, në 18 vjetorin e lirisë!”, ka shkruar Deda në rrjetin social Facebook, shkruan gazetametro.net

Gjatë ditës së sotme partia e Dedës lidhi koalicion paragjedhor me LDK’në, parti kjo e cila më vonë zyrtarizoi koalicionin edhe me partinë e Behgjet Pacollit, AKR’në. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë