Loading…

Pas Arben Gashit edhe Gani Geci sqaron takimin me zyrtarin e AAK’së

  • 21/06/2017 | 20:04

Pas Arben Gashit edhe Gani Geci sqaron takimin me zyrtarin e AAK’së

Ish-deputeti i LDK’së Gani Geci ka reaguar pas publikimit të disa fotorgafive në media ku ai shihet me bashkëpartiakun e tij, Arben Gashi dhe kandidatin për deputet nga radhët e AAK’së, Rrustem Berisha.


“Rastesisht isha duke pi kafe ne qender te Prishtines dhe afer tavolines tone erdhi Arben Gashi me disa shokë qe une edhe si njof dhe u pershendetem une me Arbenin dhe me vllaun e Arbenit qe 30 vjet”, ka shkruar ai duke thënë se herën tjetër do të ngris padi ndaj atyre që e fotografojnë fshehurazi, transmeton gazetametro.net.

Geci në shkrimin  e tij portaleve u referohet si “pordhrale”.

Lexo edhe Anëtari i LDK’së sqaron takimin me deputetin e AAK’së. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë