Loading…

Pas aksidentit gati tragjik, në këtë gjendje shfaqet Gymyshi

  • 24/09/2022 | 21:16

Pas aksidentit gati tragjik, në këtë gjendje shfaqet Gymyshi

Aktorja turke, 43 vjeçare Songul Oden muajin e kaluar u përball me vdekjen, pasi që u aksidentua me veturë gjatë xhirimeve të një pjese të serialit “Nomen”.


Javën e kaluar mediat turke raportuan se gjendja e aktores është përmirësuar, ani pse ende nuk është kthyer në xhirime të serialit.

Se është në gjendje të mirë shëndetësore tregoi edhe vetë aktorja përmes një fotografie të publikuar në Instagram, në të cilën shfaqet duket buzëqeshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Songül Öden (@sngloden)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë