Loading…

Partia FJALA ka në listë 80 magjistra të shkencës

  • 23/05/2017 | 23:52

Partia FJALA ka në listë 80 magjistra të shkencës

Partia FJALA e cila garon e vetme në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 11 qershorit ka një listë mjaft të begatshme.


Kështu vlerëson kryetari i kësaj partie, Gëzim Kelmendi.

“80 Magjistra të shkencave, doktorë dhe specialistë nga fusha të ndryshme, përbëjnë listën tonë prej 110 kandidatëve të Partisë FJALA e cila është certifikuar sot nga KQZ-ja”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

Ai në fund ka thënë se populli është ai që vendos se kush do të fitojë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë