Loading…

Paris Hilton tregon pse zgjodhi që fëmijët e saj të vinin në jetë nga një nënë surrogate

  • 02/12/2023 | 11:17

Paris Hilton tregon pse zgjodhi që fëmijët e saj të vinin në jetë nga një nënë surrogate

Pas lajmit të papritur se ajo ishte bërë nënë për herë të dytë, Paris Hilton zbuloi se ajo dhe bashkëshorti, Carter Reum vendosën të kishin një nënë surrogate (një grua që pranon të mbajë dhe të lindë një fëmijë në emër të një personi ose çifti tjetër) për të dy fëmijët e tyre.


Në premierën e sezonit të dytë të reality show-t “Peacock”, Paris tha se megjithëse do të kishte dashur të lindte fëmijët e saj, djalin Phoenix Barron dhe vajzën London, ajo zgjodhi të mos e bënte këtë në momentin që kuptoi se jeta e saj ishte shumë e ekspozuar dhe publike.

“Mundësia e një nëne surrogate ishte një vendim i vështirë për t’u marrë,” tha ajo. “Do të më pëlqente shumë përvoja e rritjes së foshnjës në bark dhe ndjesisë së goditjeve dhe të gjitha atyre momenteve emocionuese, por jeta ime ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë publike. Kështu që edhe pse foshnja është biologjikisht e imja dhe e Carter-it, ne vendosëm që ta mbajë një nënë surrogate.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë