Loading…

Parashikimi i motit sot në Kosovë

  • 12/03/2017 | 08:19

Parashikimi i motit sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë, parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu.


Era do fryjë nga Veriu 10 deri 30 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 0-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 5-C. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë