Loading…

Parashikimi i motit, rënie temperaturash ditëve në vijim |Tabela

  • 04/09/2018 | 23:28

Parashikimi i motit, rënie temperaturash ditëve në vijim |Tabela

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht me vransira. Gjatë ditsë vende-vende priten resje të dobëta shiu.


Ditën e enjte mot pjesërisht vranët, e gjatë ditës mundësi për riga lokale shiu.

Të premten mot kryesisht me diell. Pasdite mundësi për reshje lokale shiu dhe bubullima.

Temperaturat e ajrit, do të pësojnë rënie të lehtë rreth vlerave mesatare. Minimalet do të luhaten nga nga 12C deri në 13C, e maksimale do të zbresin nga 27C në 23C.

Do të fryejë erë mesatarisht e fuqishme nga jugu dhe perëndimi 2-12m/s. Shtypja atmosferike do të luhatet kryesisht rreth vlerave normale./Gazetametronet

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë