Loading…

Parashikimi i motit për të dielën

  • 24/09/2022 | 23:10

Parashikimi i motit për të dielën

Për të dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe kryesisht me vranësira të nivelit të lartë, të cilat gjatë orëve të pasdites pritet të shtohen, ku më vonë ose në orët e mbrëmjes, pritet të sjellin reshje të pakta lokale shiu.


Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-50 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 8°C,.

Ato maksimale do të jenë prej 18 deri në 23°C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë