Loading…

Parashikimi i motit për sot

  • 04/07/2018 | 23:36

Parashikimi i motit për sot

Siç parashikojnë meteorologët, sot do mbajë mot kryesisht me diell. Pasdite vende-vende mundësi për reshje lokale shiu me bubullimë.


Temperatura minimale arrin në 16C, e maksimalja në 29C.

Do të fryejë erë e lehtë drejtimesh të ndryshme 2-3m/s. Shtypja atmosferike, gradualisht do të zbres në vlera normale./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë