Loading…

Parashikimi i motit për sot

  • 28/05/2017 | 08:06

Parashikimi i motit për sot

Në ditën e fundit të fundjavës, meteorologët thonë se para nesh gjendet një ditë me vranësira të pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në pjesën e parë të ditës, kur mund të sjellin edhe riga lokale shiu.


Temperaturat do të sillën në mes 8 e  20 gradë celsius.

Gjykuar sipas ecurive sinoptike që nga fillimi i javës së ardhshme pritet ndryshim i motit, pra parashihet të kemi mot kryesisht të kthjellët, me ngritje graduale të temperaturave maksimalja e të cilave do të arrijë deri në 27 gradë celsius.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë