Loading…

Parashikimi i motit për sot

  • 21/05/2017 | 09:42

Parashikimi i motit për sot

Moti gjatë ditës së sotme në Kosovë do të jetë me diell.


Temperaturat do të lëvizin nga 7 deri në 15 gradë celsius gjatë pjesës së parë të ditës, ndërsa në kulmin e saj nga 20 deri në 25 gradë celcius.

Do të fryjë erë nga veriu dhe verilindja me shpejtësi deri 11m/s. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë