Loading…

Parashikimi i motit për ditën e sotme

  • 19/04/2020 | 23:52

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Prishtina Weather ka treguar se parashikimi i motit për ditën e sotme do të jetë kryesisht me vranësira dhe freskët, shkruan Gazeta Metro.


Në mëngjes dita do të karakterizohet e freskët dhe do të vazhdojë që në vende-vende do të ketë edhe riga lokale shiu, e gjatë pasdites dhe në mbrëmje reshjet do të shtrihen mbi tërë vendin.

Temperatura minimale pritet të jetë 10 gradë Celcius, ndërsa ajo maksimalja 20 gradë Celcius.

Shtypja atmosferike do të mbetet në vlera normale 1013mb, e deri në fund të javës do të mbesë në këto vlera. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë