Loading…

Parashikimi i motit për ditën e sotme

  • 18/04/2020 | 23:54

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Prishtina Weather ka treguar se parashikimi i motit për ditën e sotme do të jetë kryesisht ngrohtë dhe vranësira, shkruan Gazeta Metro.


Në mëngjes dita do të karakterizohet e ngrohtë dhe me diell, mirëpo gjatë ditës vranësirat do të shtohen, e pasdite dhe në mbrëmje ka mundësi për riga lokale shiu.

Temperatura minimale pritet të jetë 7 gradë Celcius, ndërsa ajo maksimalja 24 gradë Celcius.

Shtypja atmosferike do të mbetet në vlera normale 1011mb, e deri në fillim të javës së ardhshme do të mbesë në këto vlera. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë