Loading…

Parashikimi i motit për ditën e sotme

  • 04/04/2020 | 23:55

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Prishtina Weather ka treguar se parashikimi i motit për ditën e sotme do të jetë kryesisht me vranësira dhe erë, shkruan Gazeta Metro.


Gjatë ditës do të ketë intervale të shkurtëra me diell, ndërsa vonë në mbrëmje priten kthjellime.

Temperatura minimale pritet të jetë 4 gradë Celcius, ndërsa ajo maksimalja 11 gradë Celcius.

Shtypja atmosferike do të mbetet në vlera normale 1022mb, e deri në fillim të javës së ardhshme do të mbesë në këto vlera. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë