Loading…

Parashikimi i motit për ditën e sotme

  • 28/12/2019 | 23:36

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Prishtina Weather ka treguar se parashikimi i motit për ditën e sotme do të jetë e vranët, shkruan Gazeta Metro.


Në mëngjes dita do të karakterizohet e ftohtët dhe me vranësira, kurse gjatë ditës me reshje të dobëta bore.

Temperatura minimale pritet të jetë -4 gradë Celcius, ndërsa ajo maksimalja 0 gradë Celcius.

Shtypja atmosferike do të mbetet mbi vlera normale 1030mb, e deri në fillim të javës së ardhshme do të mbesë nën këto vlera. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë