Loading…

Parashikimi i motit për ditën e sotme

  • 04/10/2019 | 00:30

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Prishtina Weather ka njoftuar se moti gjatë ditës së nesërme kryesisht do të jetë me vranësira, transmeton Gazeta Metro.

Reshje të shiut në mëngjes kurse pasdite pritet të ndryshon moti, ku do të përcillet me vranësira dhe era mesatarisht të lehta.

Temperatura maksimale pritet të jetë 15 gradë  Celsius, kurse ajo minimale do të jetë 7 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të zbres nën vlera normale, e më pas do të ngrihet rreth këtyre vlerave./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë