Loading…

Parashikimi i motit për ditën e sotme

  • 02/05/2019 | 23:02

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Prishtina Weather ka njoftuar  se gjatë ditës së nesërme mot kryesisht me diell, transmeton Gazeta Metro.


Paraditja gjatë ditës së nesërme pritet të jetë me diell, mbasdite do te jetë vranët dhe në disa vise malore do të përcillet me reshje shiu.

Temperatura minimale pritet të jetë 6 gradë Celsius, kurse ajo maksimalja pritet të jetë 20 gradë  Celsius.


Do të fryj erë mesatarisht e fuqishme nga veriperëndimi dhe jugperëndimi 3-8m/s, me hove deri në 13m/s.

Shtypja atmosferike gradualisht do të zbres nën vlera normale./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë