Loading…

Parashikimi i motit

  • 22/06/2017 | 07:59

Parashikimi i motit

Meteorologët, për sot, parashohin mot kryesisht të kthjellët me temperatura që do të lëvizin në mes 17 e 29 gradë celsius.


Edhe nesër pritet të kemi mot kryesisht të kthjellët. Temperaturat do të shënojnë ngritje ato do të sillën në mes 17 e  32 gradë celsius.

Gjykuar sipas ecurive sinoptike deri në fund të javës parashihet të kemi mot kryesisht të kthjellët me temperatura që do të lëvizin në mes 16 e 32 gradë celsius.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë