Loading…
Paralajmëron Xhaka: Gati për ndeshjen e madhe nesër
  • 20/02/2019 | 21:04

Paralajmëron Xhaka: Gati për ndeshjen e madhe nesër

Një ditë para ndeshjes kthyse ndaj Bate Borisovit në Ligën e Evropës, Granit Xhaka duket të jetë në formë dhe disponim të lartë, transmeton Gazeta Metro.


Nesër(e mërkure) Arsenali në ”Emirates Stadium” e me fillim prej orës 18:55 e pret skuadrën e Bates për ta zhvilluar ndeshjen e dytë dhe për të kërkuar përmbysjen e rezulatit 1-0 nga ndeshja e parë.

“Fitues të stërvitjes së sotme. Gati për natën e madhe nesër”, shkroi Xhaka krahas një foto të publikuar në llogarinë e tij zyrtare.

Ndryshe, skuadrës së Unai Emery i duhet fitorja prej dy golave epërsi për të siguruar një vend në 1/8-ën e finales në Ligën e Evropës./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/05/2019 | 22:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë