Loading…

Paralajmëron shkencëtari: Alienët janë në tokë, ja faktet (Foto)

  • 30/03/2017 | 22:41

Paralajmëron shkencëtari: Alienët janë në tokë, ja faktet (Foto)

Njëri nga fizikanët më të mirë nuklear në Kanada ka pranuar se alienët tashmë janë në mesin tonë dhe se e vizitojnë Tokën rregullisht.

Stanton Friedman tha se jashtëtokësorët e kanë vizituar Tokën shumë herë dhe një ditë ata planifikojnë që t’i izolojnë njerëzit në Tokë.

Friedman, 82 vjeç, tha se qeveria i ka mbajtur sekret dëshmitë se alienët e kanë vizituar Tokën, transmeton Gazeta Express.
Fizikani madje tha se ka shumë dëshmi se Toka vizitohet vazhdimisht nga alienët.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë