Loading…

Para të falsifikuara qarkullojnë sërish në Prishtinë

  • 01/06/2017 | 13:36

Para të falsifikuara qarkullojnë sërish në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një punonjëse e një banke ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një filiale të bankës, nga një i dyshuar ka pranuar një kartëmonedhë prej 100€ që dyshohet të jetë e falsifikuar.


Rasti  ka ndodhur  dy ditë më parë në rrugën ‘Gazmend Zajmi’ në Prishtinë. Policia thotë se është duke u marrë me hetimet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë