Loading…

Para disa dite shau Stresin, rrihet keq reperi

  • 02/07/2022 | 08:10

Para disa dite shau Stresin, rrihet keq reperi

Stresi ka treguar sot një foto të përgjakur të Biiemtii i cili është mik i Cllevios që pati sherr me Noizyn.


Reperi Stresi ka postuar një foto të reperit Biiemtiim në të cilën ai shihet totalisht i përgjakur.

I tërë ky konflikt kishte ndodhur kur Cllevios ishte përleshur me Noizyn. E një ndër miqtë e Cllevios është edhe Biiemtii i cili kishte nisur një sherr me Stresin.

Ai kishte postuar një video në TikTok ku e kishte shajtur Stresin.

“Familja është e shtrenjtë mos ia shani askujt. Ky gangsteri”, ka shkruar ndër të tjera Stresi me një postim të Biimtiit në Insta Story në Instagram.

Nuk dihet a është vetë Stresi që është involvuar në këtë sherr apo ndonjë mik i tij. Kjo mbetet të zbulohet nga Policia Shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë