Loading…

Papagalli që çdo kush do ta dëshironte në shtëpi (Video)

  • 10/05/2017 | 20:46

Papagalli që çdo kush do ta dëshironte në shtëpi (Video)

Ky lloj i papagallëve kanë aftësi fenomenale për mësim të gjërave të reja, mund ta shihni edhe vet në këtë video.


Bëhet fjalë për llojin e papagallëve “Kakadu”, më saktësisht papagalli në video quhet Harley dhe është i lindur në vitin 2008 dhe jeton me pronaren e tij Ana në Holandë.

Ajo çka e bën atë tepër të veçantë është dëshira për të bërë punët e shtëpisë, e ajo që më së shumti i pëlqen është nxjerrja e rrobave nga makina e larjes./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë