Loading…

Pandev barazon rezultatin ndaj Austrisë me një gol interesant

  • 13/06/2021 | 18:37

Pandev barazon rezultatin ndaj Austrisë me një gol interesant

Maqedonia e Veriut ka arritur që ta barazojë rezultatin në ballafaqim me Austrinë.


Fillimisht Austria kaloi në epërsi në minutën e 18’ me golin e Lainer, por shifrat i barazoi veterani Goran Pandev në minutën e 28’ të ndeshjes.

Ja goli i tij:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë