Loading…

Pamjet nga xhirimet e “Game of Thrones” (Foto)

  • 14/12/2016 | 21:21

Pamjet nga xhirimet e “Game of Thrones” (Foto)

Seriali me famë të madhe “Game of Thrones” është duke u xhiruar në Dubrovnik. Sipas disa fotografive të shkrepura nga paparacët, shihet aktorja Lena Headey e cila luan rolin e Cersei që në sezonën e 6’të është bërë mbretëreshë, sipas fotografive duket se ajo ende e mban fronin, transmeton gazetametro.net.

Sezona e re do të shfaqet më datën 21 prill të vitit 2017.

Gjithashtu, është paralajmëruar që xhirimit e filmit do të vazhdojnë edhe në Spanjë dhe Islandë./gazetametro.net

14.12.2016.,   Dubrovnik - Na tvrdjavi Bokar zapocelo  snimanje 7. sezone popularne serije Igra Prijestolja.  Photo: Grgo Jelavic/PIXSELL

14.12.2016., Dubrovnik - Na tvrdjavi Bokar zapocelo snimanje 7. sezone popularne serije Igra Prijestolja. Lena Headey. Photo: Grgo Jelavic/PIXSELL

14.12.2016., Dubrovnik - Na tvrdjavi Bokar zapocelo snimanje 7. sezone popularne serije Igra Prijestolja. Nikolaj Coster Waldau. Photo: Grgo Jelavic/PIXSELL

14.12.2016., Dubrovnik - Na tvrdjavi Bokar zapocelo snimanje 7. sezone popularne serije Igra Prijestolja. Lena Headey. Photo: Grgo Jelavic/PIXSELL

 

14.12.2016., Dubrovnik - Na tvrdjavi Bokar zapocelo snimanje 7. sezone popularne serije Igra Prijestolja. Photo: Grgo Jelavic/PIXSELL

14.12.2016., Dubrovnik - Na tvrdjavi Bokar zapocelo snimanje 7. sezone popularne serije Igra Prijestolja. Lena Headey. Photo: Grgo Jelavic/PIXSELL

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë