Loading…

Pamje virale të momentit kur Ibrahimovic thyen xhamin e autobusit të skuadrës

  • 16/05/2022 | 21:31

Pamje virale të momentit kur Ibrahimovic thyen xhamin e autobusit të skuadrës

Zlatan Ibrahimovic është fenomenal përkundër moshës së tij. Pas fitores kundër Atalantës ai takoi të gjithë shokët e skuadrës për t’i përgëzuar, edhe pse vetë nuk luajti.


Suedezi po e shijon atë që shokët e tij po bëjnë në fushë dhe ai po e jep kontributin e tij edhe pa luajtur, për shkak të lëndimeve të fundit.

Adrenalina e tij është e pashmangshme dhe një video para ndeshjes është bërë virale.

Teksa autobusi i futbollistëve po shkonte në “San Siro”, 40-vjeçari po festonte nga brenda dhe me grushte ai arriti të thyente xhamin e përparmë të autobusit. Video sigurisht u bë virale më pas.

Rossoenrët shënuan fitore 2-0 ndaj La Deas, duke prekur kështu me një dorë Scudetton.

Ndeshjen e fundit Milani e luan në udhëtim te Sassuolo dhe një barazim mund t’i sigurojë titullin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë