Loading…

Pamje të rralla: Ja si duket nga brenda goja e ‘mbretit të xhunglës’

  • 15/02/2022 | 23:07

Pamje të rralla: Ja si duket nga brenda goja e ‘mbretit të xhunglës’

Një luaneshë në Afrikën e Jugut përshëndeti fansat e jetës së egër në një selfie të tmerrshme pasi kafshoi një kamerë GoPro, duke filmuar pa dashje pjesën e brendshme të gojës së saj për ta parë të gjithë, transmeton Gazeta Metro.


Fotoja thuhet se u shkrep me nofullat duke e lënë videokamerën në një shteg të dheut të frekuentuar nga luanët në përpjekje për të bërë një nga macet e mëdha ta merrte atë në majë, shkruan New York Post.

“Ishte planifikuar, por kafshët kishin ende zgjedhjen për të shmangur kamerën ose thjesht të ecnin rreth saj,” shpjegoi fotografi.

Për fat të tij, Nala vendosi të kafshojë, duke u ofruar shikuesve një pamje të prerë se si mund të dukej të goditesh nga një luan – pa plagët e betejës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë