Loading…

Pamje të reja nga incidenti në Pejë, dëgjohen të shtënat me armë

  • 07/06/2017 | 23:36

Pamje të reja nga incidenti në Pejë, dëgjohen të shtënat me armë

Pamje të reja kanë dal nga vendi i ngjarjes në Pejë, me ç’rast kanë mbetur të plagosur 4 persona.


Disa të rinj të cilët gjendeshin në një ndërtesë përreth vendit ku ka ndodhur incidenti, kanë incizuar disa pamje, ku dëgjohen edhe të shtënat me armë zjarri.

Ndryshe, nga të shtënat me armë të plagosur kanë mbetur katër persona, dy nga ta ishin të involvuar në rast kurse dy të mitur të tjerë ishin kalimtar rasti.

Ndër të tjerash është bërë e ditur se janë arrestuar katër persona të dyshuar dhe janë konfiskuar tri armë të kalibrave dhe llojeve të ndryshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë