Loading…

Pamje të reja: Momenti kur hajnat shpërthejnë bankën me eksploziv dhe gjuajnë me armë rojën

  • 20/11/2020 | 15:38

Pamje të reja: Momenti kur hajnat shpërthejnë bankën me eksploziv dhe gjuajnë me armë rojën

Një filial i një banke, në Rrugën B, ka qenë cak i hajdutëve në mëngjesin e sotëm. Grabitjen ata e kanë kryer duke përdorur eksploziv. 

Detaje rreth këtij rasti ka dhënë zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

Borovci ka thënë se grabitja është realizuar duke dëmtuar bankomatin e bankës me një mjet shpërthyes.

Klikoni KËTU për ta parë videon tjetër.
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë