Loading…

Pamje të pa publikuara të arrestimit të serbëve që mbanin mbishkrime nacionaliste (Video)

  • 29/05/2017 | 10:25

Pamje të pa publikuara të arrestimit të serbëve që mbanin mbishkrime nacionaliste (Video)

Detektorë i minave një spray dhe një lopatë luftarake janë zbuluar nga Policia e Kosovës në veturën të cilën e drejtonin disa serb.


Grupi i cili është arrestuar në afërsi të Lipjanit kishte me vehte edhe bluza me mbishkrime ofenduese.

Kamera  e emisionit “Drejtësia në Kosovë” ka filmuar në detaje aksionin e njësive specialet pajisura deri në dhëmb me armë dhe antiplumb. Aksion është zhvilluar i zhvilluar në mesin e prillit.

Ndiqni Aksionin

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë