Loading…

Pamje spektakolare: Kështu futet Policia në një lokal në Graçanicë dhe arreston dy serbë

  • 25/02/2018 | 16:29

Pamje spektakolare: Kështu futet Policia në një lokal në Graçanicë dhe arreston dy serbë

Policia e Kosovës mbrëmjen e djeshme arrestoi dy serbë të cilëve në Graçanicë iu gjet mbi 13 kilogramë drogë të llojit marihuanë.


Sipas Policisë, operacioni është realizuar në një lokal në Graçanicë ku droga u gjet në thasë, ndërkohë që Policia gjeti edhe para të falsifikuara, shufer plastike dhe gaz lotsjellës, shkruan gazetametro.net.

Në videon që mund të shihni më poshtë, vërehet i gjithë operacioni. Që nga nisja e deri tek futja në lokal dhe arrestimi  i dy serbëve.

Po ashtu, në video shihet si Policia gjen para të falsifikuara, gaz lotsjellës e drogë.

Shihni operacionin e Policisë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë