Loading…

Pamje: Një stuhi i afrohet Prishtinës

  • 27/03/2023 | 19:02

Pamje: Një stuhi i afrohet Prishtinës

‘Prishtina Weather’ ka publikuar një fotografi ku shihet se një stuhi i është afruar të hënën Prishtinës, transmeton Gazeta Metro.


Pamja është shpërndarë në faqen e tyre në Facebook, pas përkeqësimit të motit.

“27.03.2023, 18:10 – Fronti po vjen me rrebeshe”, thuhet në përshkrim.

Në orët e vona të pasdites një stuhi me breshër ka goditur edhe Dejnin e Rahovecit. Breshri ka shkaktuar dëme të konsiderueshme edhe në kulturat bujqësore.

Më poshtë gjeni postimin e ‘Prishtina Weather’. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë