Loading…

Pamje nga breshëri i përmasave të mëdha që ra në Pejë: Përmbyten rrugët nga reshjet e mëdha

  • 25/08/2019 | 23:21

Pamje nga breshëri i përmasave të mëdha që ra në Pejë: Përmbyten rrugët nga reshjet e mëdha

Ndryshe nga vendet e tjera të Kosovës, qyteti i Pejës është goditur nga stuhi të mëdha në orët e pasdites, transmeton Gazeta Metro.

Meteo Balkani ka publikuar disa video ku shihet se rrebesh i shiut dhe rrufe kanë goditur qytetin e Pejës.

Më herët u raportua se rrugët e këtij qyteti janë përmbytur nga reshjet e mëdha të shiut ndërsa tani breshëri ka mbuluar fare rrugët e këtij qyteti si dhe rrethinës së tij.

Më poshtë keni një video ku shihet gjithçka nga Peja./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë