Loading…

Pamje nga aksidenti në Ferizaj, ku mbetën të vdekur 4 persona

  • 06/06/2021 | 17:17

Pamje nga aksidenti në Ferizaj, ku mbetën të vdekur 4 persona

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Ferizaj.


Lajmin  e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Ai tha se aksidenti është mjaft i rëndë dhe ka të vdekur, por për detaje shtesë do të prononcohen sapo t’i marrin informacionet nga terreni.

Mediat lokale raportojnë se bëhet fjalë për 4 viktima, ndërkohë janë publikuar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë