Loading…

PAMJE| Momenti kur nëna e fëmijës dy vjeçar nxjerret e gjallë nga rrënojat

  • 08/02/2023 | 23:53

PAMJE| Momenti kur nëna e fëmijës dy vjeçar nxjerret e gjallë nga rrënojat

Ekipet e FSK-së në Turqi kanë nxjerrë të gjallë nga rrënojat edhe nënën e fëmijës dyvjeçar që e shpëtuan pak orë më parë.


FSK ka publikuar momentn e nxjerrjes nga rrënojat të nënës së vajzës dy vjeçare

FSK ka shprehur vendosmëri që ta vazhdojë operacionin e kërkim-shpëtimit deri në nxjerrjen e qytetarit të fundit nga rrënojat.

‘‘Momenti i nxjerrjes nga rrënojat i nënës së vajzës dy vjeçare nga heronjtë tanë! Angazhim vetëmohues për të bërë bashkë në jetë nënë e bijë! Krenar me heronjtë e heroinat tona!’’, ka shkruar Mehaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë