Loading…

PAMJE/ Hysni Gucati vjen nga Haga në Mitrovicë

  • 12/05/2022 | 14:17

PAMJE/ Hysni Gucati vjen nga Haga në Mitrovicë

Ish-kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës (OVL), Hysni Gucati ka ardhur nga Haga në Mitrovicë.


Jepi zë mëson se Gucati ka ardhur në spitalin e Mitrovicës për të vizituar nënën e tij të sëmurë.

“Jepi zë” ka siguruar edhe pamjet ku Gucati shihet në spitalin e Përgjithshëm të Mitrovicës.

Ndryshe më herët edhe ish kryeparlamentari, Kadri Veseli ishte liruar për të vizituar babain e tij në spitalin e Mitrovicës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë