Loading…

Pamje: Dyshohet për konflikt me armë zjarri afër gjimnazit ‘Sami Frashëri’

  • 10/02/2022 | 18:58

Pamje: Dyshohet për konflikt me armë zjarri afër gjimnazit ‘Sami Frashëri’

Afër Shkollës së Mesme “Sami Frashëri” në kryeqytet, po dyshohet se ka përleshje me armë zjarri mes disa personave, shkruan Gazeta Metro.


Dëshmitar të rastit i kanë thënë Gazetës Metro se disa persona janë përleshur me armë zjarri në afërsi të Shkollës së Mesme “Sami Frashër”.

Ndërsa, nuk dihet ende nëse ka të lënduar apo të arrestuar.

Gazeta Metro ka kontaktuar policinë në lidhje me rastin, mirëpo ende nuk ka marrë një përgjigje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë