Loading…

Pamela Anderson si asnjëherë më parë, del pa asnjë gjurmë grimi në Javën e Modës në Paris

  • 30/09/2023 | 10:52

Pamela Anderson si asnjëherë më parë, del pa asnjë gjurmë grimi në Javën e Modës në Paris

Pamela Anderson i mbetet besnike vendimit të saj për të mos përdorur fare grim në daljet e saj publike. Aktorja 56-vjeçare u shfaq pa grim të enjten në prezantimin e koleksionit të veshjeve të grave Isabel Marant Pranverë/Verë 2024, si pjesë e Javës së Modës në Paris.

Pam kishte zgjedhur një look të thjeshtë, me flokët e lëshuara dhe një lëkurë “të zhveshur” nga make up.

Duke folur për vendimin e saj për të adoptuar një pamje më natyrale, ajo thotë: “I vura re të gjithë njerëzit që e tepronin me grimin dhe tani më duket sikur po dal kundër gjithë asaj mode”, tha ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë