Loading…

‘Palestra fantazmë’: Policia mbetet e habitur pasi sheh pajisjet e palestrës duke lëvizur vetvetiu

  • 18/06/2020 | 18:27

‘Palestra fantazmë’: Policia mbetet e habitur pasi sheh pajisjet e palestrës duke lëvizur vetvetiu

Pajisjet e palestrës në Indi janë shumë të ”pazakonshme”. Ato si duken po lëvizin vetvetiu, transmeton Gazeta Metro.


Kur policia arriti në vendin e ngjarjes, një nga pajisjet po lëvizte pa u prekur nga aasnjë person.

Ende se si arriti të ndodhte kjo mbetet një mister./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë