Loading…

Pak para ndeshjes me Izraelin, Vedat Muriqit i vjen mbështetja nga Mallorca

  • 25/03/2023 | 17:25

Pak para ndeshjes me Izraelin, Vedat Muriqit i vjen mbështetja nga Mallorca

Mallorca ka postuar në faqen e saj zyrtare në Facebook një fotografi të Vedat Muriqit pak para ndeshjes së Kosovës me Izraelin, transmeton Gazeta Metro.


Klubi spanjoll ka publikuar një fotografi të sulmuesit kosovar gjatë seancës stërvitore të tij me ‘Dardanët’.

”I fokusuar,” ka shkruar Mallorca duke i dhënë mbështetje ‘Piratit’ para ndeshjes kundër izraelitëve.

Kujtojmë se Kosova sot nga ora 18:00 fillon ciklin kualifikues të Kampionatit Europian ‘Euro 2024’ në Tel Aviv.

Gjithashtu, rreth një orë para se të fillojë ballafaqimi janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja kombëtareve. /gazetametro.net

Izrael – Kosovë, publikohen formacionet zyrtare: Rikthehet te ‘Dardanët’ Leart Paqarada

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë