Loading…

Pak ditë pasi u fejuan, Kozak “tradhtohet” nga partnerja e tij

  • 14/08/2022 | 22:16

Pak ditë pasi u fejuan, Kozak “tradhtohet” nga partnerja e tij

Para disa ditësh personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kozaku, njoftoi se i ka dhënë fund beqarisë.


Ai në rrjete sociale ndau imazhe nga fejesa me modelen Denisa Bajramaj, shkruan lajmi.net.

Mirëpo sot në Tik-Tok po qarkullon një video ku thuhet se modelja e tradhtoi Kozakun.

Se a janë të vërteta apo jo këto pamje mbetet të shihet ditëve në vijim.  /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë