Loading…

Pajtohen Wanda dhe Icardi: Këto janë kushtet që ia kanë vendosur njëri- tjetrit

  • 22/10/2021 | 13:31

Pajtohen Wanda dhe Icardi: Këto janë kushtet që ia kanë vendosur njëri- tjetrit

A u pajtuan Mauro Icardi dhe Wanda Nara?


Nëse kalojmë nga postimet e fundit të dy zogjve të dashurisë, përgjigja priret në pozitive.

Në fakt, sulmuesi i Paris Saint-Germain është rikthyer në stërvitje, pak ditë para ndeshjes së madhe kundër Olympique Marseille.

Megjithatë, AS i bën jehonë një informacioni mahnitës të bërë gjatë programit “Los ángeles de la mañana”. Ekspertja Yanina Latorre vërteton me të vërtetë se Mauro Icardi do t’i kishte vendosur kushte të caktuara gruas së tij në mënyrë që marrëdhënia e tyre të ruhej.

Kështu që ai do të donte që ai dhe ajo të mbyllnin llogaritë e tyre në rrjetet sociale. Por së pari, Wanda duhet të postojë një fotografi të familjes së tyre në mënyrë që të heshtë thashethemet.

Pastaj, dhe gratë do ta vlerësojnë atë, ai i kërkoi gruas së tij të ndalojë punën për aktivitetet e tij personale dhe të përqëndrohet vetëm në punën e tij si agjent i Icardi -t.

Më në fund, Mauro i kërkoi Wandës të mos udhëtonte më vetëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë