Loading…

Paguan populli: Me veturë 3Z shkon për pushime në Durrës

  • 31/08/2019 | 19:12

Paguan populli: Me veturë 3Z shkon për pushime në Durrës

Zyrtarët në Kosovë po vazhdojnë të keqpërdorin veturat e shtetit për nevojat e tyre personale, shkruan Gazeta Metro.


Në disa fotografi të siguruara nga Insajderi shihen veturat qeveritare të parkuara në Durrës në afërsi të hotelit Tropikal.

Rastet e keqpërdorimit të veturave zyrtare janë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Shumë zyrtarë punët private i kryejnë me këto vetura, bartin gjësende të ndryshme dhe shëtisin nëpër vendet turistike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë