Loading…

Pagesat e lehonave dhe shtesat për fëmijë, Kurti e Murati mbajnë konferencë për media

  • 10/09/2021 | 08:15

Pagesat e lehonave dhe shtesat për fëmijë, Kurti e Murati mbajnë konferencë për media

Kyeministri, Albin Kurti dhe Ministri i Financave, Hekuran Murati sot do të mbajën konferencë për media nga ora 10:00.


Zyra e kryeministrit ka njoftuar për media se kjo konferencë lidhet me zbatimin e masës për pagesat e lehonave dhe shtesat për fëmijët nga Pakoja e Ringjalljes Ekonomike, përcjell Demokracia.com

‘’Kryeministri Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, mbajnë konferencë për media, në lidhje me zbatimin e masës 3.5-Pagesat për lehonat dhe shtesat për fëmijët, nga Pakoja e Ringjalljes Ekonomike’’, thuhet në njoftimin e zyrës së kryeministrit.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë