Loading…

Pacolli zhgënjehet me Kuvendin e Kosovës

  • 10/01/2017 | 23:35

Pacolli zhgënjehet me Kuvendin e Kosovës

Për dështimin për nxjerrjen e një rezolute ndaj arrestimit të Ramush Haradinajt në Francë me urdhërarrest të Serbisë, ka reaguar edhe lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli.


Pacolli ka kritikuar deputetët e Kuvendit që pas shumë orësh diskutime në fund nuk votuan për asnjë rezolutë. Ai e ka quajtur këtë veprim zhgënjyes.

“Është zhgenjyese që Parlamenti i Kosovës nuk e miratoi rezoluten për Ramush Haradinaj. Të gjithë folën, të gjithë premtuan e në fund dështuan. Kjo është realisht situata jonë!!!”, ka shkruar Pacolli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë