Loading…

Pacolli tregon se si është të fluturosh në 14,000 metra lartësi

  • 27/11/2016 | 17:07

Pacolli tregon se si është të fluturosh në 14,000 metra lartësi

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ndarë me miqtë në Facebook disa fotografi të realizuara në avionin e tij privat, me të cilin thotë se po kthehej nga kryeqyteti i Kazakistanit, Astana.

Pacolli thotë se në atë moment po fluturonte në lartësinë maksimale, prej 14,000 metra .

“Të dashur Miq, jam duke u kthyer nga Astana ku vizitova bashkëpuntorët e mi. Jam duke fluturuar me lartsinë maksimale, 14.000 m, tani mbi majen e El Brusit, nga ku ju përshëndes përzemërsisht”, ka shkruar biznesmeni kosovar. /gazetametro.net

aaa

aa

aaaa

a

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë