Loading…

Pacolli: Sot lindi koalicioni i shpresës për Kosovën

  • 16/05/2017 | 21:47

Pacolli: Sot lindi koalicioni i shpresës për Kosovën

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli, pas nënshkrimit të marrëveshjes për koalicion parazgjedhor me LDK-në ka thënë se sot ka lidhur koalicioni i shpresës për Kosovën.


Ai ka shkruar në Facebook se marrëveshja është lidhur në funksion për të ardhmen e fëmijëve të Kosovës.

Ky është publikimi i plotë i Pacollit:

Sot lindi koalicioni i #Shpresës për Kosovën.

Marrëveshja jonë është lidhur në funksion të së ardhmes së fëmijëve të Kosovës.

E ardhmja europiane do të jetë e sigurtë.

#ShpresëPërKosovën #AKR

Lexoni KËTU më shumë rreth kësaj marrëveshje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë