Loading…

Pacolli: Ramazani i 60 që e agjëroj, Zoti është i madh

  • 24/03/2023 | 23:15

Pacolli: Ramazani i 60 që e agjëroj, Zoti është i madh

Presidenti i AKR-së dhe një prej shqiptarëve më të pasur, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se ky është Ramazani i 60 që ai e agjëron.


Pacolli ka thënë se Ramazani është muaji më i bukur i vitit për të.

“Ramazani është muaji më i bukur i vitit për mua. Dhe këtë vit po hyj në agjërimin tim të 60-të. Zoti është i madh!”, ka thënë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë