Loading…

Pacolli: Nuk ka qenë e lehtë kur na la Mimoza

  • 24/05/2017 | 17:41

Pacolli: Nuk ka qenë e lehtë kur na la Mimoza

Presidenti i Aleancës Kosova e re, Behgjet Pacolli gjatë prezantimit të 22 kandidatëve për deputetë të këtij subjekti politik ka folur edhe për koalicionin me Lidhjen Demokratike të Kosovës e Alternativën.


Ai ka thënë se ky është koalicion i ndryshimit dhe se është koha për qeverisje të mirë, njofton KlanKosova.

Pacolli poashtu ka deklaruar se nuk ka qenë e lehtë për partinë që ai drejton kur Mimoza Kusari-Lila që tani është themeluese e Alternativës, i kishte lënë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë